Zonos savarankiškam magnetu naudojimui

STRATEGINĖS ZONOS SAVARANKIŠKAM MAGNETŲ NAUDOJIMUI
(riešas, kaklas, pilvo sritis)

Sunku patikėti, kad tokie nedideli pastovūs magnetai gali turėti tokį galingą teigiamą poveikį dėl jų sukuriamo energetinio lauko. Norint, kad magnetinis laukas veiktų kuo efektyviau, mažus magnetus reikia patalpinti specialiuose taškuose ir zonose.
Kituose taškuose ar zonose magnetų veikimas bus silpnesnis arba iš viso neturės jokio poveikio.
Pagal daktaro Markovo tyrimus optimalų poveikį audiniams turi pastovūs 400-500 Gausų magnetai.
Skausmo pašalinimui naudojami pastovūs magnetai, kurių pajėgumas yra daugiau nei 5000 Gausų. Toks pajėgumas reikalingas, jei magnetai nėra tiesiogiai ant kūno, bet jeigu jie yra įmontuoti į apyrankę ar kaklo papuošalą kurie yra tiesiogiai ant kūno, tai turėtų tokį pat poveikį kaip ir 500-1500 Gausų magnetai.
Jei magneto stiprumas konkrečiam žmogui yra per didelis, jam gali kilti nemalonių pojūčių.
Riešo, kaklo ir pilvo zonos – tai tos esminės zonos, kuriose praeina stambios kraujagyslės, per kurias galima veikti visą kraujo apytakos sistemą.

Tam, kad pasinaudoti magnetais šiose zonose, nereikalingos jokios medicininės žinios, nes magnetai yra įmontuoti į gražius papuošalus, kurie įprastai šiose vietose ir nešiojami. Pasinaudodami apyrankėmis, pakabukais, vėriniais, auskarais ir pan. mes galime sėkmingai veikti mūsų kraujo apytaką.
Kinų, taip pat kaip ir vakarų medicinoje, riešas yra pagrindine zona, kuria naudojamasi diagnozuojant. Pavyzdžiui, kinų gydytojai ištirdami riešą nustato 12 gyvybinių linijų būseną, jėgą ir gyvybingumą.
Jeigu tiek kinų, tiek ir vakarų medicina sutinka šiuo klausimu – reikia pripažinti riešą svarbia sritimi!

Pagal vienos žinomos Europos marketingo firmos ataskaitas, pasaulyje parduota apie 14 mln. magnetinių apyrankių.
Šis skaičius įrodo, kad magnetiniai papuošalai iš tikrųjų turi teigiamą poveikį ir patenkinti pirkėjai rekomenduoja juos savo pažįstamiems, draugams, kolegoms ir giminėms. Jūs greičiausiai pastebėjote, kad daug žmonių nešioja varines apyrankes (tokios apyrankės dažnai palieka žalsvoką pėdsaką ant odos) – ypatingai žmonės, žaidžiantys golfą. Varis – tai metalas, turintis labai aukštą laidumą elektrai, ir daugeliui žmonių, kenčiančių nuo reumato, artrito ir galvos skausmų jie padeda geriau jaustis. Varinių papuošalų nešiojimas – kaip priemonė nuo artrito – nėra pagrįsta vien prietarais.
Šiandien jau yra tiksliai žinoma, ir tai patvirtina naujausi tyrimai atlikti Arkanzaso universitete, kad artrito gydymas naudojant tokius metalus kaip varis ir cinkas gali būti pakankamai efektyvus. Pavyko įrodyti, kad enzimai, priklausantys nuo šių medžiagų buvimo turi esminį vaidmenį formuojantis audiniams. Pacientams, kenčiantiems nuo artrito panaudojus šį gydymo metodą buvo nustatyti rimti pagerėjimai.
Varinės apyrankės jau daugelį metų yra paklausūs, bet pastaruoju metu ypatingai išpopuliarėjo naujos apyrankės, kuriose varis naudojamas jį derinant kartu su magnetais.

Parašykite komentarą