Magnetinio lauko nebuvimo sindromas

Žemės magnetinis laukas (magnetinis laukas, veikiantis žemės paviršiuje) per paskutinius 500 metų sumažėjo apie 50% ir dabar yra apie 0,5 Gauso.
Būnant gelžbetoniniuose pastatuose, automobiliuose, traukiniuose, lėktuvuose ir pan. žemės magnetinio lauko veikimas dar labiau susilpnėja. Dar vienu iš faktorių, trikdančių jo normalų poveikį yra elektrinių prietaisų – kompiuterių displėjų, radijo ir televizijos aparatų, mobilių telefonų sukuriami laukų iškraipymai.
Dr. Nikagava (Tokijas) viename iš mokslinių žurnalų 1976 metais aprašė simptomus ligos, kurią pavadino magnetinio lauko nebuvimo sindromu. Šis sindromas pasireiškia pečių juostos tirpimu, nugaros ir galvos skausmais, nemiga, virškinimo ir kraujo apytakos sutrikimais, o taipogi pagreitėjusiu pavargimu. Dr. Nikagava apklausė 11648 žmonių, kurie naudojosi magnetiniais pleistrais, apyrankėmis, diržais ir nustatė, jog daugiau kaip 90% jų naudojant magneto-terapij1 pajuto savo būklės pagerėjimą. 10% nepajuto jokių pokyčių, bet nė vienas iš apklaustųjų nepaminėjo jokių nepageidautinų poveikių.
B.Garnter savo knygoje „Sveikatos magnetai“ palygina magnetinio lauko nebuvimą su žinomomis vitaminų trūkumo pasekmėmis. Jis rekomenduoja papuošalus su magnetais įvairių susirgimų profilaktikai ir gydymui.

Parašykite komentarą