Magnetiniai papuošalai grožiui ir sveikatai

Varinės apyrankės su magnetais turi dvigubą veikimą: a) nedideliais kiekiais varis padeda žmogaus organizmui saugotis nuo infekcijų, nes dalyvauja raudonųjų kraujo kūnelių formavimesi ir padeda organizmui įsisavinti geležį, kuris būtinas normaliai gyvybinei veiklai. Nešiojant varinę apyrankę ant Jūsų riešo gali atsirasti žalsvokas pėdsakas nuo natūralios organizmo ir vario reakcijos. Jis lengvai nusiplauna vandeniu su muilu. b)Nešiojant magnetinius papuošalus ir apyrankes jie nedaug juda, sukurdami organizme silpnas elektros sroves. Rekomenduojama apyrankę nešioti taip, kad magnetai būtų atsukti į vidinę riešo pusę, kur venos ir arterijos yra arčiausiai paviršiaus.

Magnetiniai papuošalai ant kaklo veikia 8 iš 12 meridianų. Jie ypatingai naudingi tiems, kuriems skauda pečių juostą, taip pat kovojant su migrena, nes pagerina galvos kraujotaką. Japonijoje ir kitose Azijos šalyse parduota daugiau kaip 10 milijonų magnetinių kaklo papuošalų.
Magnetinių apyrankių negalima nešioti tiktai žmonėms su implantuotais širdies stimuliatoriais.

Daugiau energijos, mažiau stresų, skausmų, depresijų – tai ENERGETIX!
Pabandykite ir Jūs – paklausykite gero patarimo, ir nesigailėsite.

MAGNETINIŲ ENERGETIX PAPUOŠALŲ VEIKIMAS

Šis atvejis buvo užfiksuotas eksperimentinės biologijos institute Graferflingene (Vokietija).

Pacientė N., kuri pradėjo nešioti magnetinę ENERGETIX apyrankę ilgus metus turėjo rimtų problemų su stuburu, kurios pasireikšdavo pačiomis įvairiausiomis formomis. Be to, dešinės rankos didžiojo piršto sąnaris jį judinant sukeldavo skausmą – net duonos pjaustymas pacientei sukeldavo labai stiprius skausmus.
Po keliolikos dienų nuo magnetinės apyrankės nešiojimo pradžios, visi skausmai išnyko. Apytiksliai po savaitės pacientė nustatė, kad ir duonos pjaustymas jai nebekelia skausmo. Pacientė teigė, jog niekada nebenusiims magnetinės apyrankės.
Komentaras:
Magnetinių papuošalų nešiojimas pozityviai veikia medžiagų apykaitą kraujo ląstelėse. Pradėjus nešioti magnetus, po 17 dienų kraujo ląstelės rodo kur kas sumažintas tendencijas agregavimuisi (sukibimui).
Sukimbant eritrocitams (raudoniesiems kraujo kūneliams), sumažėja jų paviršiaus plotas ir kartu jie labiau suriša deguonį, kuris savo ruožtu sunkiau patenka į kūno audinius.
Maistinės medžiagos taip pat sunkiau perduodamos ląstelėms, o kartu apsunkinami kenksmingų medžiagų šalinimo procesai.

Eksperimentinės biologijos institutas, Graeflingenas, Vokietija.

Parašykite komentarą