Magnetinė lazdelė vandeniui pasaga

Vandens kokybė, kurį geriame, yra labai svarbi mūsų organizmui, nes vanduo tiesiogiai dalyvauja medžiagų apykaitos procese išnešiojant būtinus elementus po organizmą, kurie reikalingi organizmo gyvybinėms funkcijoms palaikyti, ir pašalina iš organizmo šlakus bei toksinus.
Gamtoje esančiuose šaltiniuose ir gelmėse vanduo dažniausiai yra įmagnetintas, nes požeminis vanduo pasikrauna nuo Žemės gelmėse esančių uolienų, kurios natūraliai yra įsimagnetinusios. Ištrykšdamas į paviršių vanduo dar kartą pasikrauna nuo Saulės energijos. Trumpiau tariant, gamtiniai gelmių vandenys pastoviai gauna vienos ar kitos rūšies energijos, kuria ir būtų galima paaiškinti jų gydomąsias savybes.
Šiuo metu nedaugelis turi galimybę kasdien gerti vandenį iš natūralių šaltinių. Tyrimais įrodyta, kad iš čiaupo bėgantį vandenį teigiamomis savybėmis galima praturtinti ir patiems.

Vandens įmagnetinimas yra paprastas. Ekspertai nesutaria tik dėl laiko, kurio metu vanduo pilnai įsimagnetina. Tyrimų apibendrinimą atlikę mokslininkai siūlo įmagnetinti nevirintą vandenį nakties metu, dienos metu jį naudoti ir vėl vakare paruošti naują porciją. Toks būdas taikytinas didesniam kiekiui vandens (pvz., Jūsų paros normai), o stiklinei vandens įmagnetinti pakanka apie 20 minučių.

Ši lazdelė yra bipolė, todėl ir įmagnetintas vanduo bus abiejų polių: šiaurinio bei pietinio.
Indo su įmagnetintu vandeniu negalima statyti ant jokių prietaisų, kurie skleidžia elektromagnetinius impulsus (pvz., tokių kaip šaldytuvas ar skrudintuvas).
Magnetas lazdelėje pilnai padengtas medicininiu plienu, todėl yra atsparus korozijai, dėl kurios grynas magnetas, palaikytas vandenyje imtų rūdyti prarasdamas savo savybes. Tokiu būdu įmagnetintas vanduo savo savybes išlaiko parą. Vandenį geriausia laikyti kambario temperatūroje, nes atšaldytas įmagnetintas vanduo jautresniam organizmui gali sukelti pilvo spazmus.

Vidutiniškai žmogus per parą turi išgerti apie 2,5 l. vandens. Vieni specialistų siūlo vandens paros normą organizmui apskaičiuoti savo svorį dauginant iš 33 ml vandens. Minimalus vandens kiekis neturi būti mažesnis nei 1 – 1,5 l. Suaugusiam žmogui rekomenduojama per parą gerti įmagnetinto vandens po 250 ml. 6 – 10 kartų per dieną. Pradėti patariama nuo 3 stiklinių per dieną palaipsniui didinant iki Jūsų organizmui reikalingos normos, bet neverčiant savęs tai daryti per prievartą. Pirmąją stiklinę reikėtų išgerti prieš pusryčius. Be to, reikia prisiminti, kad įmagnetintą vandenį reikia gerti tik tuomet, kai jo norite, likusią paros normą pakeičiant įprastu vandeniu.
Bipolis vanduo suteikia energijos bei stiprina netgi sveikų žmonių organizmą, įskaitant ir jo neginčijamą teigiamą poveikį esant įvairiems negalavimams, tokiems kaip virškinimo sutrikimas bei su juo susijusiomis ligomis (pvz., vidurių užkietėjimu, opalige, rūgštingumo padidėjimu). Taip pat įmagnetintas vanduo suaktyvina audinių atsinaujinimą, sumažina šlakų ir toksinų bei cholesterolio kiekį organizme, sustiprina imuninę sistemą.

Reguliarus ilgalaikis įmagnetinto vandens naudojimas atstato pažeistus audinius. Išgeriant bent litrą tokio vandens kasdien toksinų kiekis organizme normalizuojasi iki nekenksmingo lygio. Veiksmingas šis vanduo peršalus, kosint, gydant gripą, astmą bei kitus virusinius susirgimus. Teigiamai veikdamas kraujotaką reguliariai vartojamas įmagnetintas vanduo normalizuoja cholesterolio kiekį organizme bei sustiprina arterijų sieneles neleisdamas joms vėl apaugti. Be to,  jis normalizuoja ir širdies veiklą.
 Patenkanti į organizmą magnetinė energija per biologinius procesus veikia visą kūną. Pats savaime įmagnetintas vanduo rimtų susirgimų pilnai išgydyti negali, bet jo derinimas kartu su kitais gydymo būdais bei priemonėmis paprastai būna labai efektyvus.

Įmagnetintas vanduo pasižymi šiomis biologinėmis savybėmis:
stimuliuoja kraujotaką ir normalizuoja arterinį kraujospūdį;
padeda greičiau pašalinti smėlį iš kepenų bei tulžies pūslės, ardo akmenis kepenyse ir inkstuose (inkstuose geriant labai ilgą laiką);
normalizuoja reologines (klampumo) kraujo savybes, kurios įtakoja trombozę;
padidina ląstelių membranų pralaidumą bei atstato kraujagyslių sienelių elastingumą;
mažina cholesterolio kiekį kraujyje, gerina ligonių, sergančių ateroskleroze ir išemine širdies liga, būklę;
greitina žaizdų gijimą, efektyvus gydant įvairius dermatologinius odos susirgimus: egzemą, dermatitą.
stiprina organizmo imunitetą padidindamas organizmo atsparumą ligoms;
burnos skalavimas įmagnetintu vandeniu mažina dantų akmenų kaupimąsi, padeda gydant pūlinius. Įmagnetintas vanduo neleidžia formuotis dantų apnašoms, nuvalo ant dantų emalės esančias apnašas, sustabdo dantenų kraujavimą (toks efektas buvo nustatytas med. m.  kand. R. I. Michailovo centriniame stomatologijos mokslinio tyrimo institute);
magnetinio vandens vonios (10 kartų po 10 minučių vieną kartą per mėnesį sumažina arterinį kraujospūdį iki 30 mm pagal gyvsidabrio stulpelio parodymus), nuima galvos skausmą, skausmus širdies srityje, sumažina nuovargį  bei nemigą (tai įrodė med. m. dr. E. V. Utechin, vadovaujantis Magnetoterapijos skyriui Sočio „Kirovo“ sanatorijoje).

Įmagnetinto vandens įtaka sveikimo procesui yra neginčijama. Rostovo srityje esančioje sanatorijoje buvo patikrintas placebo efektas: ligoniams buvo paskirtos dvejos vonios – su įmagnetintu vandeniu ir paprastu, kuris apibūdintas kaip paveiktas pastoviaisiais magnetais. Akivaizdžių rezultatų davė tik įmagnetintas vanduo.
Ne veltui įmagnetintas vanduo vadinamas „aktyviu“. Daro įspūdį ne tik gydomasis magnetinio vandens poveikis, bet ir vandens įmagnetinimo proceso paprastumas, kurio metu vanduo ir įgauna tam tikrų savybių. Užtenka tik magnetinio lauko linijoms perkirsti įprastą vandenį ir jis iškart kelioms paroms tampa „aktyviu“.
Pagalvokite apie tai, ką sužinojote, ir atsakykite sau į klausimą: ar verta Jums turėti namuose magnetą vandeniui?

Parašykite komentarą