Magnetai ir jų tipai

1. Feritiniai magnetai, kitaip vadinami feritais arba keraminiais magnetais, kadangi išgaunami presuojant feromagnetines uolienas specialiose galingų presų formose esant aukštai temperatūrai. Jie gali būti bet kokios formos bei dydžio
2. Bario feritas – bario ir geležies lydinys.
3. Stroncio feritas – stroncio ir geležies lydinys.
4. Neodimio magnetas yra vienas iš galingiausių. Gaminamas neodimį lydant su geležim ir boru. Neodimio magnetas labai brangus elementas ir todėl naudojama tik mažais kiekiais. Neodimio magnetai dažniausiai naudojami gaminant papuošalus, kadangi labai ilgai išlaiko savo natūralų magnetinį lauką (per 100 metų sumažėja tik 1%).

Pats didžiausias magnetas yra planeta, kurioje mes gyvename – Žemė. Visa gyva gamta: augalai, gyvūnai, žmonės jaučia ant savęs žemės magnetizmo poveikį.
Magnetizmas yra būtinas visam kas gyva – vandeniui, orui, maistui ar saulės šviesai. Savo poveikį žemės magnetizmui daro Saulė. Be to, tyrimų duomenimis, dienos metu Saulės poveikis yra 0,1 Gausu stipresnis nei naktį. Saulės magnetinis laukas 100 kartų didesnis nei žemiškas.
Magnetizmas palaiko pusiausvyrą galaktikoje – galaktinis magnetizmas daro poveikį ir gyvenimui Žemėje. Mokslininkai iš Amerikos Smitsonian instituto įrodė, kad rykliai, iš kosmoso gauna netgi daugiau energijos, negu iš maisto.
Taipogi įdomu, kad įvairiose Žemės vietose stebimas padidintas magnetinis laukas, pavyzdžiui Lurde Prancūzijoje ir Arizonoje JAV. Kadangi pastebėta, kad tokiose vietose žmonės pradeda jaustis daug geriau, daugelis važiuoja ten norėdami išsigydyti įvairias ligas.

POLIAI IR VEIKIMAS

Magnetai turi po du polius: šiaurinį (neigiamą) ir pietinį (teigiamą). Priešingi magneto poliai traukia, o vienodi stumia.
1936 metais Albertas Deivis, atlikdamas eksperimentus su augalais, žiurkėmis, pelėmis ir t.t., nustatė, kad du magneto poliai skirtingai veikia biologinius organizmus.
Dauguma mokslininkų pasilieka prie sekančios nuomonės apie magnetinių polių poveikį:

Šiaurinis polius labiau pasireiškia gydomosiomis savybėmis.
Šis polius padeda mums atstatyti prarastą pusiausvyrą. Duoda energijos, nuima skausmą, padeda nugalėti infekciją, uždegimą, reguliuoja kraujo spaudimą.
Be to jis raminą nervų sistemą, gerina deguonies patekimą į ląsteles, padeda gydant lūžius, išsukimus, artritą bei dantų skausmą.

Pietinis polius skatina augimą
Šis polius aktyvizuoja, stimuliuoja, gali netgi padidinti uždegimą arba skausmą. Dėl šių priežasčių darbas su pietiniu magneto poliumi reikalauja žinių. Gali būti, kad Jūsų patirtis byloja ką kitą – kadangi pietinio polio veikimas skirtingiems žmonėms yra nevienodas.
ENERGIJA = GYVENIMAS

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad mūsų biologinė energija pasipildo iš keleto šaltinių, tokių kaip:

1. Vanduo ir maistas – per virškinimo sistemą.Mūsų fizinė ir protinė veikla priklauso nuo virškinimo efektyvumo, nuo patekimo į organizmą ir maistinių medžiagų cheminio perdirbimo.
2. Miegas – natūralus būdas atstatyti energiją.Miego metu mes išsivaduojame nuo įtampos, nerimo, pagreitėja pasveikimo procesas, pašalinami toksinai.
3. Žemės magnetinis laukas – pirma, mes įkvepiame deguonį, kuris yra veikiamas Žemės magnetinio lauko.Kuo didesnė yra magnetinė energija, kuri mus veikia, tuo daugiau mes tos energijos turime.
Antra, Žemės magnetinio lauko energiją mes gauname mūsų kūno kontakto su Žeme metu (kada mes vaikštome, gulime, sėdime).
4. Fiziniai pratimai – darant fizinius pratimus, susidaro elektromagnetinė energija. Elektromagnetinė energija išsiskiria tada, kai skystis praeina per magnetinį lauką. Taip Negaros krioklys išskiria elektromagnetinę energiją. Yra pagrindas manyti, kad kraujo tekėjimas organizmu (magnetiniame Žemės lauke) sudaro vidinį magnetinio lauko energijos šaltinį.

Kaip mes prarandame energiją?
Žmonių ir gyvūnų biologinė energija naudojama gyvybinių procesų metu. Sveikam gyvenimui yra būtina tam tikra pusiausvyra teigiamų ir neigiamų magnetinių laukų organizme. Teigiamų magnetinių laukų energija stimuliuoja, bet esant ilgesniam veikimui pažeidžia medžiagų apykaitą žmogaus organizme, tuo tarpu kai neigiama magnetinė energija ją normalizuoja.
Padidintų energijos praradimų ir, atitinkamai, susirgimų priežastys yra skirstomos taip:
Vidinės:
• alergijos/priklausomybė (cigaretėms, alkoholiui, narkotikams…)
• maistinių medžiagų nepakankamumas
• infekcijos/apsinuodijimai
• audinių pakenkimas

Išorinės:
• žemiško magnetinio lauko nepakankamumas
• elektromagnetinė „tarša“ (nuo kompiuterių, televizorių ekranų, nuo kitų, kiekvieną naudojamų dieną elektroninių prietaisų)
• geomagnetiniai pažeidimai (saulės dėmės, mėnulio fazės…)
• cheminių medžiagų poveikis (sintetinės medžiagos, dažai, plovimo priemonės, išmetamosios dujos, ir kt.)

Psichologinės:
• stresas
• baimė
• liūdesys
• vienatvė
Magnetai efektyviai padeda Jums būti sveikiems ir gyventi pilnavertį gyvenimą.

Medikus curat, natura sanat! (Daktarai gydo, gamta išgydo!)

Parašykite komentarą