Šiais metais viskas madinga, kas jau buvo patikrinta laiko. Galima drąsiai traukti nėriniuotas palaidines iš močiučių spintų, „skolintis“ medines mamos jaunystės laikų basutes. Mada 2018 pilna netikėtumų.

Mada 2018

Jei esate apvalių formų, šiais metais jas nesunkiai galėsite maskuoti platesniais drabužiais. Nes būtent tokie rūbai yra madingi šiais metais. Mada 2018 ragina parduotuvėse ieškoti plačių švarkų. Jie gali būti didesni vienu ar net keliais dydžiais. Tokį švarką bus nesunku derinti prie bet kokio garderobo: džinsų, suknelės, sportinių kelnų ar bet kokios klasikinės aprangos. Tam, kad neatrodytume per griežtai, šį pasirinkimą galima paįvairinti žaismingomis detalėmis: segėmis, karoliais, šalikais.

Mada 2018 reiškia, kad madingi žmonės jau tapo kur kas laisvesni, nepaisant to, kad liemenuoti siluetai vis dar tebėra ant bangos ir visiškai neaišku kiek išliks. Greičiausiai teklo girdėti mados taisyklę, jog platūs drabužiai turėtų būti derinami vien tik su labiau prigludusiais, tarkim, „coversizedmegztinis“ su siauresniais džinsais.

Taisyklių laužymas

Pats laikas pamiršti visas taisykles. Ilgesnius megztinius jau yra siūloma derinti kartu su plačiomis maksi ilgio ir patrumpintomis kelnėmis. Dar vienas šaltesniu metu sušalti nebeleisiantis derinys – ilgėlesnis švarkas bei laisvesni midi ilgio sijonai. Madingesnius švarkus atšalus orams turėtų atstoti ir ilgėlesnės elegantiškos liemenės. Tokių visiškai nesunku rasti ir elektroninėse parduotuvėse. Dažna jų šiuo metu taiko pačias įvairiausias nuolaidas.

Mada 2018 kaip niekada reiškia laisvę ir harmoniją su savimi bei aplinka. Visų pirma paisoma to vidinio pajautimo, kad būtent taip vilkint, o ne kitaip bus jaučiamasi ypatingai gerai. Tokius pojūčius žada tikroji pažintis su savimi. Ji prasideda pirmiausia iš spintos išmetus visus, ilgiau kaip pusmetį nebedėvėtus drabužius.

Laikas sau

Madingi žmonės paprastai yra linkę gerokai labiau savimi pasitikėti. Tai reiškia, kad tokius žmones dažniau lydi sėkmė, jiems lengviau rasti kalbą su svetimais žmonėmis, sudaryti sandėrius ar kurti artimesnius ryšius. Mada 2018 būtent ir žada tokio pobūdžio atradimus.

Kai gyvenama kartu su mados vėjais, reaguojama į mados klyksmą, tai netrunka tapti įpročiu. Mados naujienų sekimas gali tapti maloniu dalyku. Tuo gana greitai galima įsitikinti. Kad šie nauji pomėgiai nekeltų streso, mados naujienas galima sekti kartu su draugais. Jei draugės nešioja to paties ar panašaus dydžio drabužius, galbūt bus galima pagalvoti net apie mainus. Jeigu bičiulė dėvi kitokio dydžio drabužius, tuomet galima mainytis aksesuarais.