Maca ir Tribulus Terrestris

Šiuo metu yra plačiai naudojami šie naturalūs hormonų skatintojai ir seponinų šaltiniai: Natūralus testosterono stimuliantas- Tribulus Terrestris bei
Maca (augalas Lepidium meyenii Wa). Šiek tiek plačiau apie kiekvieną iš jų:

Pradėjus plačiau tyrinėti Tribulus Terrestris poveikį buvo pastebėta, kad šis augalas turi įtakos vyriškojo hormono (testosterono ) kiekiui kraujyje, stiprina imunitetą, didina ištvermę ,taip pat mažina nereikalingo vandens kaupimąsi raumens audinyje bei cholesterolio kieki kraujyje. Skatina tokių hormonų, kaip (LH), Testosterono ir (FSH) gamybą. LH stimuliuoja Endokrinozitus tiesioginei testosterono gamybai, kuriuo poveikis sporto pasaulyje manau visiems yra žinomas. Taip pat testosteronas ir FSH kartu veikia taip vadinamas “atramines ląsteles”, kurios pasėkoje gamina androgenus jungianti proteiną (AJP), kuris išskirtas lytiniuose kanaluose jungia testosteroną ,tuo išlaikydamas aukštą jo koncentraciją organizme. Nesileisiu šiame straipsnyje toliau i medicininius apibudinimus bei frazes tuo labiau, kad tai nėra kas mus visus domina. .

Taigi Tribulus terrestris natūralus ir geriausias kelias be žalingų poveikių įtakoti testosterono kieki organizme. Vartojant maisto papildus pagamintus iš šio augalo yra siekiama eiti visai kitu keliu nei vartojant sintetinius hormonus. Ši veiklioji medžiaga natūraliai stimuliuoja organizmo gaminamo testosterono kieki, todėl Jūs galite greitai pajusti raumenų augimą, geresni atsistatymą ir svarbiausia- be jokiu žalingų poveikių. Šis būdas yra pats geriausias ,tai netrukdo natūralios organizmo homeostazes ir testosterono kiekis yra keičiamas netrukdant ir neribojant natūralios jo gamybos organizme. Neseniai JAV Wisconsin universitete atliktu studijų metu buvo tiriamas šio augalo poveikis ir prieita prie išvadų, kad geriausias efektas pasiekiamas vartojant tribulus terestis visos dienos metu tuo išvengiant nereikalingu testosterono kiekio kraujyje svyravimu ir užtikrinant pastovų aukšto kiekio palaikymą. Galėdami įtakoti testosterono keikį kraujyje natūraliu būdu maisto papildais Jūs taip pat pasieksite žymiu rezultatu treniruočių metu.

Maca augalas (Lepidium meyenii Wa)

Macos augalas (Lepidium meyenii Wa) auginamas pietų Amerikoje jau 2000m. Šis augalas aptinkamas tik labai mažoje teritorijoje peruanišku andu kalnyne 3000-5000 metrų virš jūros lygio, aukštyje. Macos šaknyse yra daug baltymų, geležies, cinko, magnio, angliavandenių, fosforo , cukraus, praktiškai visi vitaminai ir pagrindiniai mineralai. Taip pat jame yra hormonams panašiu medžiagų, kurios stimuliuoja kraujotakos pagerėjimą ir testosterono bei estrogeno gamyba. Dėl šių savybių MACA pastaruoju metu labai efektingai naudojama maisto papildu gamyboje dėl panašaus poveikio kaip ir anaboliniai steroidai, tačiau be žalingų padarinių. Įvairios mokslinės studijos jau įrodė šio augalo efektyvaus naudojimo maisto papilduose rezultatus, ne tik fizinės organizmo funkcijos gerinime, bet ir stiprinant psichologinę sportininkų būsena. Didinamas atsparumas psichologiniams krūviams ,susijusiems su intensyviomis treniruotėmis.

Taigi susipažinome su šiuo metu plačiausiai maisto papildu pasaulyje taikomais, dviejų rūšių natūraliais testosterono skatintojais ir seponinu šaltiniais. Galima butu padaryti išvadą, kad nebėra reikalo griebtis sintetikos norint pasiekti greitesnio raumenų masės augimo, geresnės ištvermės, aukštesnių rezultatų. Svarbu yra tai, kad šiuolaikine maisto papildų rinka, bei farmacija gali pasiūlyti ganėtinai efektyvią alternatyvą anaboliniams steroidams ir tuo pačiu suteikiama galimybė pasirinkti saugią, natūralią, ir organizmui nežalingą hormonų kiekio kraujyje stimuliavimo priemonę.

Parašykite komentarą