Kaip nusipirkti

Isigyti prekes interneto parduotuvėje tvirtas-kunas.lt tgalite taip pat kaip ir paprastoje parduotuvėje, tik čia jūs sugaišite vos keleta sekundžiu visam užsakymui ir prekės atkeliaus į Jūsų namus per 1-2 darbo dienas arba jūsų pageidaujamu laiku. Jūs dirbate arba neturite laiko dienos metu vaikščioti po sporto parduotuvės? Internetas pats geriausias, greičiausias ir efektyviausias šios problemos sprendimo būdas. Prekes galime atsiūsti bet kokiu Jūsų pageidaujamu adresu ten kur Jūs esate dienos metu.

Kaip nusipirkti?

Jums tereikia prisiregistruoti mūsų interneto parduotuvėje ir suvesti visus reikalingus savo asmens duomenis, tam kad mes galėtume atpažinti jus ir Jūsų užsakyma ir išvengtume nesusipratimų vykdant juos.

Susikūrę kliento sąskaitą įsidėkite pageidaujamą prekę į krepšį arba tiesiog ant pageidaujamos prekės spustelkite “PIRKTI” toliau jums tereikia sekti sistemos nurodymus ir pasirinkti atsiskaitymo už prekes būdą, bei patvirtinti bendras mūsų taisykles tam kad sandėris sėkmingai būtų ivykdytas, tada patvirtinti užsakyma, po to kai patikrinsite visas detales. Sėkmingai užsakius prekės Jums bus išiūstas patvirtinimo E-mail , kuriame dar karta galėsite pasitikrinti visas detales susįjusias su Jūsų užsakymu.

Atsiskaitymo būdai

Užsisakydami galėsite pasirinkti vieną iš dviejų atsiskaitymo už prekės būdų :

1. Pavedimas į mūsų banko sąskaitą.

2, Atsiskaitymas gavus prekes su kurjeriu (šis būdas kainuos jums papildomus 5 lt)