Creatinas ir jo matrixos

Creatinas yra vienas populiariausiu iš vartojamų maisto papildų sportininkų tarpe ir tai ne be reikalo: Jo pagalba praktiškai visi per trumpą laiką pasiekia puikius rezultatus jėgos treniruotėse bei raumens masės auginime ir tai jau seniai yra moksliškai įrodyta. Tačiau siekdamos gerinti pardavimų statistiką firmos naudoja marketingo strategiją gamindamos tokius produktus, kaip skysto Creatino gaminiai, vandenyje tirpstantys mišiniai, tabletės, ir įvairios “Matrixos”.

Skysto Creatino gaminiai bei tabletės yra apskritai nerekomenduojami, o skystas Creatinas yra blogesnis variantas iš šių dviejų.. Creatino monohidratas būdamas ilgiau skystoje formoje suyra į Creatininą, kuris visiškai netinkamas siekiant gerinti sportininkų rezultatus.

Tabletėse esančios rišamosios medžiagos stabdo Creatino tirpumą, o taip pat ir jo įsisavinimą. Taip yra žymiai sumažinamas Creatino poveikis organizmui. Dėl šių priežasčių yra nepatartina vartoti tokio pobūdžio gaminius.

Creatino Matrixa tai taip pat marketingo padarinys, kurio tikslas padaryti produktą išsiskirianti iš kitų. Šios įvairios Matrixos turėtų būti daug pranašesnes už įprastą Creatino monohidratą ir pagerinti ne tik Creatino įsisavinimą, bet ir jo transportą i raumenines ląsteles, bet tai nėra tiesa. Praktiškai visi šie produktai naudoja kartu su angliavandeniais tauriną ir pan. Angliavandenių vartojimas yra gana prasmingas, kadangi jų pagalba yra stimuliuojamas insulino išskyrimas. Daugelis panašaus pobūdžio produktų žada tai, kad šių Matrixų pagalba Creatinas labai greitai įsisavinamas ir greitai per skrandi patenka i kraują. Iš tiesų daugelis tam vartoja krakmolą, kuris pasižymi tuo, kad jam reikia daug daugiau laiko nei kitiems angliavandeniams tam, kad patektu iš skrandžio į kraują.

Smulkiai sumaltas Creatino monohidratas, kuris tirpinamas vandenyje yra pati geriausia „Matrixa“, kurios poveikis yra garantuotai efektyvesnis ir žymiai pigesnis nei aukščiau paminėti alternatyvūs Creatino gaminiai. Tiesiog vartokite pusvalandį po suvartoto Creatino arbatinį šaukštelį cukraus ištirpinto vandenyje arba dextrozės. Taip užkirsite kelią greitam insulino išsiskyrimui ir pagerinsite Creatino išsisavinimą. Nei viena Matrixa šio proceso nepagerins, bet Jus patys TAIP !!!

Parašykite komentarą