Brenda Kelly‘s dieta

Brenda Kelly‘s ekstremali 7-14 dienų dieta

o Iš pradžių gerkite daug vandens. Paskutiniąsias 3 – 4 dienas gerkite tik žolelių nuovirą arba diuretinio tipo arbatas. Vandens kiekį sumažinkite perpus.

o Kiekvieną dieną darykite valandos trukmės žemo – vidutinio intensyvumo kardio treniruotes.

o Treniruotėse dirbkite su lengvais svarmenimis, kaitaliodami dvi skirtingas programas.

o Nepamirškite pilvo preso.

o Jeigu negalite eiti į sporto salę, dirbkite namuose. Pradėti galite nuo 15 gilių pritūpimų, 20 įtūpstų, 15 atsispaudimų bei 25 atsisėdimų iš gulimos padėties. Jei galite, kartokite šiuos pratimus 4 kartus.

o Vartokite riebalų degintojus. Autorė vartojo Xenadrine EFX arba Universal papildą Rage, turintį uogų skonį. Būtinai skaitykite papildų aprašymus bei sekite savo savijautą, jei dar nė karto nevartojote riebalų degintojų.

o Nevalgykite po 18 val.

o Valgykite neapdorotą maistą: kopūstus, svogūnus, brokolius, virtus pomidorus, pupeles, kviečius ir pieno produktus.

o Valgykite 4-5 kartus per dieną mažesnėmis porcijomis negu buvote įpratusi. Drąsiai vartokite prieskonius. Paskutiniąsias tris dienas, kitaip vadinamas diuretine faze nevartokite sūdyto maisto, prieskonių, gerkite distiliuotą vandenį.

o Gerkite diuaretines arbatas mažiausiai tris dienas iki dietos pabaigos. Galite išbandyti kiaulpienių šaknelių pagrindu padarytą arbatą. Neblogas dalykas yra „Absolute Nutrition Watershed“ produktas iš Bodybuilding.com. Kiekvieno diuretiko savybės išvalyti organizmą gali tęstis 3 – 6 dienas, priklausomai nuo Jūsų organizmo. Po visko kūnas pradeda suprasti, kas vyksta. Netgi atvirkščiai, jis stengiasi išlaikyti visas įmanomas vandens atsargas. Jokiu būdu nevartokite diuretikų pastoviai, kadangi jie praras savo efektyvumą.

o Gerkite multivitaminus su mineralais, kadangi vartodami diuretikus Jūs daug jų netenkate. Paskutiniąsias dvi naktis pagulėkite vonioje su druskomis. (paprastai tai ištraukia nereikalingą vandenį iš audinių, nuo kurio organizmas gali ištinti).

o Ištepkite kūną nepamiršdamos veido dirbtinio įdegio kremu. Tamsesnis kūnas atrodo žymiai lieknesnis ir tvirtesnis.

o Pasidarykite veido masažą. Jūsų veidas įgis sveiką raudonį.

Parašykite komentarą