Bendros taisyklės

§ 1 Atsakomybė už turinį

Visi Almondi Baltic kompanijos parduodami produktai nėra skirti gyditi ligas. Prekių aprašymai, vartojimo rekomendacijos yra tik informacinio pobūdžio ir jokiais būdais neatstoja kvalifikuotų gydytojų ar kitų specialistų konsultacijos bei gydimo patarimų. Informacija apie maisto papildus, kosmetiką bei kita pateikta informacija neturėtu būti naudojama savarankiškom diagnozėm nustatyti ar bet kokiems kitiems gydymo metodams. To pasekoje iškilusias problemas ar sveikatos sutrikimus klientas prisiima savo atsakomybėn, todėl nei tiesiogiai nei netiesiogiai Almondi Baltic negali būti patraukta atsakomybėn. Mes atkreipiame Jūsų dėmesį, jog visi Almondi Baltic parduodami maisto papildai, jaigu tai nėra išskirtinai pažymėta, teisiškai kvalifikuojama kaip maisto produktai.

§ 2 Sutikimas naudoti asmeninius duomenis.

Vadovaujantis šiuo straipsniu užsakovas sutinka, kad jo asmeniniai duomenys būtų naudojami užsakymo vykdymui, ir būtų saugomi bei atnaujinami su tikslu gerinti teikiamų paslaugų kokybę. Užsakovas sutinka kad ne tik Almondi Baltic, bet ir trečios šalys gali naudoti jo asmeninę informacija sutarties sąlygoms vykdyti. Visa užsakovo informacija yra saugoma ir neperleidžiama trečiosioms šalims, išskyrus tas šalis kurios tiesiogiai atsakingos už užsakymo ivykdymą bei pristatymą. Šis užsakovo sutikimas, dėl asmeninių duomenų naudojimo, gali būti bet kurio metu panaikintas atsiuntus mums E-mail adresu shop@tvirtas-kunas.lt su atitinkamu užsakovo pageidavimu.

§ 3 Kainos, kosmetika, maisto papildai, papuošalaii, siuntimas
Kompanija pasilieka sau teisę bet kurio metu keisti ar koreguoti savo pasiūlymus. Pateiktos kainos yra galutinės ir su įskaičiuotu galiojančiu PVM. Kiekvienas užsakymas yra atskirai patvirtinamas e-mail. Užsakymai vykdomi per 1-2 darbo dienas pridedant siuntimo laiką (2-3 darbo dienos). Kompanija pasilieka sau teisę išsiūsti prekes dalimis, už atskirus siuntimus klientas neturi mokėti. Kompanija įsipareigoje per nurodytą laiką ivykdyti užsakymą.

§ 4 Tobulinimas ir pakeitimai
Almondi Baltic pasilieka teisę į pakeitimus ir patobulinimus, kurie skirti maisto papildų kosmetikos bei papuošalų pateikimo kokybei gerinti be išankstinio užsakovų įspėjimo. ALMONDI BALTIC pasilieka sau teise klysti ir apsirikti produktų aprašymuose bei kainose.

§ 5 Siuntimas ir jo kainos
Jaigu buvo padidinotos siuntimo kainos , užsakovui galioja tos kainos, kurios buvo aktualios užsakymo metu interneto svetainėje. Akivaizdžių apsirikimų koregavimas lieka Almondi® Baltic teisė. Almondi Baltic pasilieka sau teisę nevykdyti užsakymų susijusių su užsienio šalimis.

§ 6 Nuosavybės teisė
Užsakovui išsiusta prekė/-s lieka Almondi Baltic nuosavybė iki pilno atsiskaitymo už minėtas prekes.

§ 7 Prekinio ženklo teisės
Almondi yra registruotas prekinis ženklas, numeris 30002980.2. Visos šio ženklo teisės, bei interneto puslapio tekstai yra saugomi. Kitos nurodytos prekės ar prekiniai ženklai yra jų sąvininkų nuosavybė