Apie mus

Tvirtas-kunas.lt – IĮ Almondi Baltic valdoma ir nuolat besivystantis ir tobulėjantis elektroninės komercijos projektas, kuris savyje apjungia visą spektrą prekių ir paslaugų sportuojantiems, aktyvų gyvenimo būdą propoguojantiems ir visiems kuriems nėra svetimas Tvirtas ir Gražus kūnas arba tikslas tokio siekti.

Jau treti metai tobuliname ne tik portalo išvaizdą bei teikiamų paslaugų kokybę, bet ir pastoviai plečiame prekių asortimentą, kuris padeda patenkinti praktiškai visus mūsų esamų, naujų ir būsimų klientų poreikius.

Šiuo metu jau veikia 5 elektroninės parduotuvės mūsų portale ir mes tikrai neapsiribojame šiuo skaičiumi. Esame atviri visiems pasiūlymams ir idėjoms, kuris padėtu mums kartu siekti bendro tikslo.

Norėdami pasiekti savo klientus ne tik interneto erdvėje bet ir gyvai, atidarėme specializuota parduotuvę Kaune, K.Petrausko g. 13 , kurioje galėsite rasti praktiškai visas prekės iš mūsų e.parduotuvių, bei gauti informacija apie mūsų teikiamas paslaugas.

Tvirtas-kunas.lt elektroninėse parduotuvėse Jūs įsigysite aukštos kokybės maisto papildų tiesiai iš gamintojų, arba oficialių jų atstovų Lietuvoje.

Almondi Baltic siūlo puikus maisto papildus iš gamintojo ALMONDI (Vokietija)  dietai, sveikai mitybai bei aktyvų gyvenimo būda propoguojantiems. Almondi gamina produkcija pagal  ISO 9001 kokybės sertifikatą, atlikti  tyrimai kiekvienam produktui Vokietijos Koelno dopingo laboratorijoje.

Plėsdami savo parduodamų prekių pasiūla ir atsižvelgdami į klientų poreikius pateikėme ir visoje europoje ypač greitai populiarėjančius puošalus su magnetais iš Energetix kolekcijos. Kuo toliau tuo labiau magneto naudo žmogaus organizmui yra plačiau pripažįstama, o mūsų klientai gali įsigyti šiuos papuošalus už patrauklias kainas.

Atlikę naujausia savo klientų apklausą nusprenėme pasiūlyti ir aukštos kokybės kosmetiką iš Šveicarijos gamintojo DECLARE. Šis gamintojas jau daugelį metų užima vienas iš lyderiaujančių pozicijų kosmetikos rinkoje. Mūsų e.parduotuvėje ši kosmetika parduodama patraukliomis kainomis, o kokybę garantuoja oficialus DECLARE atstovas pabaltijo šalyse.

Projekto tikslai:

1. Suburti žmonės, kurie domisi kultūrizmu, fitnesu sveika mityba ir gyvensena bei įvairiomis sporto šakomis.

2. Kaupti teisingą, objektyvią ir naudingą informacija apie sportą ir šiomis žiniomis dalintis tarpusavyje.

3. Paskatinti tuos, kurie nori prisijungti prie šios sporto bendruomenės.

4. Palaikyti mūsų sportininkus ( morališkai ir finansiškai)

5. Pasidžiaugti savais pasiekimais tarpusavyje su visais lankytojais.

6. Plėtoti komercinę portalo pusę maksimaliai pritaikant prekių ir paslaugų kokybę lankytojų poreikiams

Autorystės teisės:

1. Portalas www.tvirtas-kunas.lt ir visa jame pateikiama informacija yra ĮĮ Almondi Baltic nuosavybė. Į bet kokį šios nuosavybės pasisavinimą, kopijavimą panaudojimą be autorių žinios reaguosime pagal LR įstatymus ir kitus teisinius aktus.

2. Svetainėje pateikiama informacija tik gavus autorių sutikimą, arba nurodant informacijos šaltinį ( Jeigu tokia informaciją pateikėme ne mes)

3. Jei reikalinga informacija yra ne gimtąja kalba, ji yra išverčiama, nurodomas autorius, ar (ir) kitoks šaltinis.

4. Publikuojama informacija yra mokomojo, savišvietos, bei bendrojo supratimo tematika.

5. Įtartina, kompromituojanti ar smerkianti informacija nebus publikuojama.( forumas)

6. Kopijuoti, parduoti, platinti ar kitaip panaudoti informaciją be autorių žinios draudžiama.

7. Leidžiama informaciją naudoti tik asmeninėms reikmėms.

8. Administratoriai, autoriai neatsako už informacijos panaudojimą ir jos sukeltus padarinius, ir tokia informacija neatstoja profesionalaus dietologo, daktaro ar trenerio konsultacijų.