Jūs esate čia

Treniruotės

Komandinis žaidimas ir dopingas

I LOVE THIS GAME….. arba kitaip pasakius, kad ne tik įprastos sporto šakos patenka į dopingo šešėlį.Visų pirma norėtume Jus įspėti, jog šis tekstas jokiu būdų neturėtų būti suprastas, kaip skatinimas vartoti bet kokias chemines priemones jėgos ar fizinio pajėgumo gerinimui.

Steroidų rykštė

Dopingas yra senas terminas, kurio pradžia - nuo žodžio "dope". Tai buvo žolių vaistai, kuriuos vartodavo senovės religiniuose festivaliuose. Mišinys iš kokaino, kofeino ir strichnino padidindavo fizinį pajėgumą. Sporto istorijoje "dope" pakeitė anaboliniai steroidai -vyriško hormono testosterono sintetiniai analogai.

Sportas ir dopingas

Dopingu vadinamos vaistinės medžiagos, kurios laikinai sustiprina fizinę ir psichinę organizmo veiklą. Kitaip tariant, dopingai yra įvairių organizmo funkcijų stimuliatoriai.

Kova su dopingu - lyg grumtynės su vėjo malūnais

Sportas tapo nešvarus. Ar ne laikas įteisinti dopingą? Juk kova su juo didžiajame sporte pastaraisiais metais tapo farsu. Kontroliuoti uždraustų preparatų vartojimą dėl lėšų stygiaus ir specialios metodikos nebuvimo šiandien tiesiog neįmanoma. Tokią šokiruojančią išvadą padarė garsus Rusijos dopingo specialistas medicinos mokslų daktaras Sergejus Portugalovas.

Antidopingo konvencija

Ratifikuota LR Seimo 1995 m. lapkričio 7 d.

Medžiagos ir metodai draudžiami visą laiką

Pasaulinės antidopingo agentūros draudžiamų medžiagų ir jų metodų sąrašas. Galioja nuo 2006 m. sausio 1 d. Vartojimas bet kurių vaistų turėtų būti ribojamas mediciniškai patvirtintomis indikacijoms. Medžiagos ir metodai draudžiami visą laiką: (VARŽYBOSE IR NEVARŽYBOSE)DRAUDŽIAMOS MEDŽIAGOS S1. ANABOLINIAI AGENTAI-Anaboliniai agentai yra uždrausti. 1.

Dopingas

Kas yra dopingas ? Ilgą laiką dopingas buvo apibrėžiamas kaip draudžiamų preparatų, priklausančių išvardintoms vaistinių preparatų klasėms vartojimas ir / arba įvairių dopingo metodų taikymas. Šiomis dienomis dopingas apibrėžiamas daug plaučiau. Dopingas - tai vienos ar daugiau antidopingo taisyklių pažeidimas:

Diskvalifikacijos trukmė už antidopingo taisyklių pažeidimus

Nuo 2004 metų, įsigaliojus Pasauliniam antidopingo kodeksui, sankcijos už antidopingo taisyklių pažeidimus yra daug griežtesnės. Visos sporto organizacijos privalo pažodžiui įtraukti šio kodekso straipsnius į savo antidopigo taisykles be esminių pakeitimų.

Kultūristų, sportuojančių švariai "paslaptys"

Aukšto meistriškumo natūraliai besitreniruojantys kultūristai jau senai atrado protines ir fizines paslaptis, kurios padeda pasiekti nuostabius rezultatus, be steroidų ar kitų neleistinų medikamentų.

Šlaunų treniruotė

Šlaunies raumenys skirstomi l priekinę, vidinę ir užpakalinę grupes. Kultūrizmo požiūriu žinotini didžiausi raumenys priekinėje (keturgalvis r.) ir užpakalinėje (dvigalvis r.) grupėse.