Jūs esate čia

Dieta

Mitai ir faktai apie liesėjimą ir mitybą

“Bado” dietos laikinai padeda numesti svorį. “Bado” dietos nėra efektyviausias būdas liesėti ir išlaikyti pasiektą rezultatą. Tokios dietos žada greitą svorio kritimą arba siūlo atsisakyti tam tikrų maisto produktų, kad atsikratytumėte nereikalingų kilogramų.

Nutukimą gydys specialistai

Kompiuterio sudaryta programa padeda atsikratyti antsvorio. Nutukimas - tai ne tik estetinė problema. Tai yra liga, įtraukta į Pasaulio sveikatos organizacijos sudarytą ligų klasifikaciją. Iki šiol Lietuvoje dažniausiai būdavo gydomos tik pavojingos ligos, galėjusios atsirasti dėl didelio antsvorio. Kompleksinis, individualus ir ilgalaikis nutukimo gydymas nebuvo taikomas.

Klastingos dietos

Atsargiai klastingos dietos. Ir vėl radote naują dietą, žadančią fantastišką suliesėjimą? Neskubėkit! Visų prima atkreipkite dėmesį į 10 vertingų patarimų kaip nepatekti į blogų dietų pinkles: 1. Iki 25-erių metų nesilaikyk dietų, kurios siūlo per dieną suvaitoti mažiau nei 1500 kcal.

Miegaliai lieknėja greičiau

Kanados Laval universiteto Kuebeke ( Quebec) mokslininkai neseniai tyrinėdami miego ir svorio santykį nustatė, kad mūsų svoris labai stipriai yra įtakojamas mūsų miego ritmo ir kiekio. Remiantis mokslininkų atliktais tyrimais galima daryti išvadą, kad vaikai kurie miega mažai turi 3,5 karto didesnė riziką susidurti su viršsvorio problema.

Dietos-dar šis tas apie jas

Jus nusprendžiate laikytis dietos. Ir jos nebesilaikote. Tikriausiai kaip ir milijonai kitų, dabar jau suprantate, kad dieta nieko neduoda. Tarp kitko, "Dieta nieko neduoda" - tai devinto dešimtmečio antros pusės bestselerio pavadinimas. Ši frazė iš tikrųjų reiškia: * Griežtos dietos nieko neduoda. Jei iš savęs daug atimsite, tai paruošite dirvą nesėkmei.

Dieta pagal Jenny Hendershott

Jenny Hendershott - Nugalėtoja Ms.Olympia 2005m ir prizininkė Ms.Fitness International 2006m.Duomenys: Ūgis 162cm, svoris 53.5 kg, gimusi: Gruodžio 12, 1971 Akių spalva: Melynos, plaukų spalva: Blondinė, šeimyninė padėtis: ištekėjusi, Web svetainė: JennyH.com DIETA: Viso 8 valgymai per dieną 1. 40G Avižinių dribsnių košė 2. 40G Avižinių dribsnių košė 3.

Sveiki ir stiprūs

Dieta SVEIKI IR STIPRŪS sudaryta remiantis pilnaverte mityba ir dideliu fiziniu aktyvumu bei atsipalaidavimu. Dieta savo sudedamuosiuose komponentuose turi daug balastinių medžiagų turinčių grūdinių produktų, daržovių ir vaisių. Šios sudėtinės dalys suteikia pastoviai sotumo jausmą, ir palaipsniui kelia cukraus lygį kraujyje.

Bikinių sezonui artėjant

Artėjant vasarai kiekviena moteris nori atrodyti patraukliai.Ir nesvarbu,ar Jūsų tikslas yra gražiai atrodyti arba Jūs norėtumėte pagilinti turimas žinias mitybos srityje, šiame straipsnyje rasite keletą tikrai gerų taisyklingos mitybos patarimų, kurie yra išdėstyti Greeenwood-Robinson knygoje „The Bikini Diet by Maggie“

Riebalų deginimas- kaip taisyklingai siekti šio tikslo?

Riebalų deginimo mitai. Vienas iš mitų susijusių su riebalų deginimu yra tai, kad pulsas yra vienas iš svarbiausių faktorių lemiančių riebalų deginimo intensyvumą aerobikos ir fitneso treniruočių metu. Teisingas širdies plakimo dažnumas sporto metu jeigu ir turi įtakos šiam faktoriui tai nebent būtų trečiojo rango.

Antsvoris

Šį skyrių pavadinome antsvoriu, tačiau iš tikro mes domimės nutukimu. Šie terminai per dažnai vartojami taip, lyg jie reikštų tą patį. Antsvoris - tai pridėtinis kūno svoris, viršijantis nustatytas normas. Nutukimas medicinos žodynuose apibrėžiamas kaip nenormalus riebumas.