Jūs esate čia

Maisto papildų paieška

Vitaminai-mineralai

Optimum Nutrition ZMA

ZMA yra moksliškai sukurta anaboliniė formulė iš natūralių produktų, kuri tyrimais buvo kliniškai patvirtinta, kad gali ženkliai padidinti testosterono lygį bei raumenų jėgą besitreniruojantiems sportininkams.
 

Opti women

OPTI-WOMEN – tai specialus kompleksas natūralių vitaminų, mineralų, antioksodantų, ekstraktų ir žolelių, skirtas aktyvioms, dirbančioms ar sportuojančioms moterims. Šis papildas sukurtas specialiai moterims, atsižvelgiant į moters organizmo fiziologijos subtilybes.

Vitakic

Maisto papildas Vitaminų kompleksas

Daily complete

Daily Complete tai aukštos kokybės multivitaminų bei mineralų maisto papildas sukurtas specialiai padėti jūsų organizmui kompensuoti prarandamus mikro elementus aktyvaus darbo metu, sunkių treniruočių laikotarpiu. Daily Complete sudėtyje yra visi reikalingai organizmui vitaminai ir mineralai. Šis maisto papildas sukurtas tiems kurie aktyviai gyvena, pastoviai sportuoja ir nori užtikrinti savo organizmui optimaliausia paramą. Ultimate Nutrition's Daily Complete formulė suteikia organizmui antioksidantus, vitmainus, mineralus bei amino rūgštis.

Animal Pak

Universal Nutrition Animal Pak- tai visame pasaulyje gerai žinomas vitaminų ir mineralų bei kitų medžiagų rinkinys, skirtas profesionaliems sportininkams.
 

Animal Pak laimėjo metų Multi-Vitaminų apdovanojimą  2005, 2006, 2007, 2008!  Šis maisto papildas ypatingai tinka profesionaliems kultūristams bei jėgos sporto atstovams kurie siekia maksimalios raumenų masės bei jėgos.

Maisto papildų vartojimas

Maisto papildų vartojimas, jų pasirinkimas yra vartotojo atsakomybėje. Tinklapyje pateikiami maisto papildai nėra skirti gyditi ligoms ar negalavimams bei sutrikimams. Taip pat pateikti maisto papildai nėra skirti jokiai terapijai. Pateikta informacija apie maisto papildus neatstoja konsultacijos su profesionalais, todėl prieš vartodami maisto papildus konsultuokitės su gydytojais.

Saugus papildų vartojimas

Jeigu vartodami maisto papildą pastebėjote neigiamų padarinių, būtinai nutraukite vartojimą ir konsultuokitės su šeimos gydytoju ar kitu kvalifikuotu specialistu. Tinklapyje pateikiami maisto papildų aprašymai yra standartiniai gamintojų arba nuo pakuočių, todėl būtinai atkreipkite dėmesį į vartojimo dozes ir jų neviršykite. Saugokite maisto papildus vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Informacija ir atsakomybė

Mes neprisiimame jokios atsakomybės dėl iškilusiu svekatos sutrikimų. Taip pat neprisiimame jokios atsakomybės dėl klaidingos infromacijos arba sudėtinių dalių pasikeitimo atveju. Maisto papildai turėtų būti vartojami asmenų sulaukusių 18 metų. Nerekomenduojame vartoti maisto papildų nėščioms bei maitinančioms moterims. Maisto papildai nėra maisto pakaitalas todėl derinkite maisto papildų vartojimą su sveika mityba.