Jūs esate čia

Maisto papildų paieška

Testosterono skatintojai

Animal Stak

Animal Stak sudėtyje yra 7 Kompleksai su skirtingomis užduotimis:

Natūralus Testosterono  kompleksas, kuris susideda iš 3 veikliųjų medžiagų, kurios stimuliuoja vidinę organizmo testosterono gamybą. Viena iš šių medžiagų yra Tribulus Terrestris.

Augimo hormono kompleksas tai kombinacija iš Mucuna Pruriens Ekstrakto bei Alpha Glycerylphosphorylcholine;  abi šios medžiagos įtakoja augimo hormono kiekį kraujyje.

Animal M-Stak

Universal Nutrition ( JAV) gamintojo maisto papildas Animal M-stak skirtas ypač aktyviai sportuojantiems jėgos sporto šakų bei kulturizmo atstovams, kurie susiduria su sulėtėjusiu raumenų masės augimu. Šis stiprus natūralių anabolinių procesų stimuliantas padės jums pasiekti ypač gerų rezultatų jėgos bei raumenų masės augime

ON Tribulus 625

 

Tribulus 625 - tai maisto papildas išgautas iš augalines kilmes Tribulus Terrestrio ekstrakto. Tyrimais yra nustatyta, kad vartojant Tribulus 625, pakyla naturalaus testosterono lygis organizme, kas teigiamai atsiliepia jegos ir ištvermes padidejimu, raumenu augimui ir net lytinei potencijai.

Maisto papildų vartojimas

Maisto papildų vartojimas, jų pasirinkimas yra vartotojo atsakomybėje. Tinklapyje pateikiami maisto papildai nėra skirti gyditi ligoms ar negalavimams bei sutrikimams. Taip pat pateikti maisto papildai nėra skirti jokiai terapijai. Pateikta informacija apie maisto papildus neatstoja konsultacijos su profesionalais, todėl prieš vartodami maisto papildus konsultuokitės su gydytojais.

Saugus papildų vartojimas

Jeigu vartodami maisto papildą pastebėjote neigiamų padarinių, būtinai nutraukite vartojimą ir konsultuokitės su šeimos gydytoju ar kitu kvalifikuotu specialistu. Tinklapyje pateikiami maisto papildų aprašymai yra standartiniai gamintojų arba nuo pakuočių, todėl būtinai atkreipkite dėmesį į vartojimo dozes ir jų neviršykite. Saugokite maisto papildus vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Informacija ir atsakomybė

Mes neprisiimame jokios atsakomybės dėl iškilusiu svekatos sutrikimų. Taip pat neprisiimame jokios atsakomybės dėl klaidingos infromacijos arba sudėtinių dalių pasikeitimo atveju. Maisto papildai turėtų būti vartojami asmenų sulaukusių 18 metų. Nerekomenduojame vartoti maisto papildų nėščioms bei maitinančioms moterims. Maisto papildai nėra maisto pakaitalas todėl derinkite maisto papildų vartojimą su sveika mityba.