Jūs esate čia

Maisto papildų paieška

Raumenų masė

Gaineriai-Angliavandeniai, Rinkiniai raumenu masei,

Xyience Xgainer

 Xyience Xgainer - maisto papildas subalansuotai mitybai ir raumenų masės auginimui.

Optimalus regeneracijos ir raumų auginimo derinys. Puikiai tinka liesai raumenų masei auginti. Ypatingai veiksmingas liesos raumenų masės skatintojas sportuojantiems.
 

Xyience XM2

 XYIENCE Xtreme Muscle Meal- tai daugiakomponentis baltyminis maisto papildas sportuojantiems.
Šio maisto papildo sudėtyje yra:

-Whey ( išrugų) baltymo izoliatas bei konsentratas
-Kiaušinio baltymas
-Glutamino peptidai
-L-Glutaminas
-Creatinas
-LIPID Fuel formulė (Saulėgražų aliejus, lecitinas, Tonalanino CLA,
-Vitaminų ir mineralų mišinys

Tai optimalus baltyminis kokteilis suteikiantis tiek greita atsistatymą po fizinio krūvio, tiek ilgalaikį amino rūgščių palaikyma kraujyje miego metu ar ne treniruočiu dienomis.

MAssive Whey Gainer

 Šis raumenų masės auginimo maisto papildas turi puikiai suderinta angliavandenių (gliukozės polimerai) ir baltymu santyki (2:1). Sudėtyje yra netgi  daugiau nei 30% išrugų baltymo. Taip pat pilnas spektras vitaminų ir mineralų siekiant užtikrinti optimalų organizmo aprūpinimą maisto medžiagomis.

Norėdami auginti raumenis Jūs turite didinti suvartojamų per parą kalorijų skaičiu, o šiam tikslui ULTIMATE NUTRITION Massive Whey Gainer tinka kuo puikiausiai

ON Serious mass

 Be cukraus
-1250 kalorijų vienoje porcijoje
-Sudėtyje yra creatino ir glutamino
-25 vitaminai ir mineralai

SERIOUS MASS
- tai pažangiausias raumenų masės auginimo produktas su specialiai sumažintu kiekiu cukraus. Su Optimum Nutritio Serious Mass pagalba Jūs gausite butiną kiekį baltymų, angliavandenių, mikroelementų ir kalorijų reikalingų greitam raumenų augimui.

Maisto papildų vartojimas

Maisto papildų vartojimas, jų pasirinkimas yra vartotojo atsakomybėje. Tinklapyje pateikiami maisto papildai nėra skirti gyditi ligoms ar negalavimams bei sutrikimams. Taip pat pateikti maisto papildai nėra skirti jokiai terapijai. Pateikta informacija apie maisto papildus neatstoja konsultacijos su profesionalais, todėl prieš vartodami maisto papildus konsultuokitės su gydytojais.

Saugus papildų vartojimas

Jeigu vartodami maisto papildą pastebėjote neigiamų padarinių, būtinai nutraukite vartojimą ir konsultuokitės su šeimos gydytoju ar kitu kvalifikuotu specialistu. Tinklapyje pateikiami maisto papildų aprašymai yra standartiniai gamintojų arba nuo pakuočių, todėl būtinai atkreipkite dėmesį į vartojimo dozes ir jų neviršykite. Saugokite maisto papildus vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Informacija ir atsakomybė

Mes neprisiimame jokios atsakomybės dėl iškilusiu svekatos sutrikimų. Taip pat neprisiimame jokios atsakomybės dėl klaidingos infromacijos arba sudėtinių dalių pasikeitimo atveju. Maisto papildai turėtų būti vartojami asmenų sulaukusių 18 metų. Nerekomenduojame vartoti maisto papildų nėščioms bei maitinančioms moterims. Maisto papildai nėra maisto pakaitalas todėl derinkite maisto papildų vartojimą su sveika mityba.