Jūs esate čia

Maisto papildų paieška

Proteinai

Xyience Xprotein

XYIENCE Xtreme Protein- tai aukštos kokybės baltyminis kokteilis, kurio sudėtyje yra išrugų izoliatas, išrugų konsentratas bei Kiaušinio baltymas.

Šis baltyminis kokteilis turi ypatingai didelį glutamino bei BCAA kiekį. Šie komponentai užtikrins greita raumens audinio regeneracija.

Optimum Nutrition Whey Gold Standard

Vartodami Optimum Nutrition GOLD STANDARD Jūs suteiksite savo organizmui aukščiausios kokybės išrūgų baltymo izoliatą (Whey Protein ), kuris yra labai greitai pasisavinimas ir padės jums efektingai auginti liesą raumens masę. Dėka patentuoto virškinimo enzimų mišinio AMINOGEN baltymiai yra ypatingai greitai įsisavinimai organizmo. Puikūs skoniai

ON Casein


Optimum Nutrition 100 % CASEIN - tai unikalus 'Lėto" veikimo baltymas, kurio sudėtyje yra kazeinas.
Kazeinas yra vienas iš lėčiausiai įsisavinamų baltymų, todėl garantuoja ilgalaikį aprūpinimą kokybiškais baltymais bei amino rūgštimis.
Kodėl verta pirkti OPTIMUM NUTRITION CASEIN ?
- Porcijoje yra 24g baltymų
- Kiekvienoje porcijoje yra 10g BCAA
- Sudėtyje yra L-glutamino.
-Patentuoti Aminogen TM enzimai padeda įsisavinimui.

Gaspari Myofusion


Aukštos kokybės liesos baltymų kokteilis
• Cross-flow šalto proceso dėka mikrofiltruotas išrugų proteino konsentratas bei izoliatas, kiaušinio albuminas bei pieno proteino izoliatas.
 • Galingas proteolytic GaspariZyme™ kompleksas skirtas maksimaliam pasisavinimui bei ypač dideliam amino rūgščių kiekiui garantuoti
 • Sudėtyje nėra cukraus bei aspartamo.
 • Ilgai išsilaikantis skonio pasitenkinimas

UN Whey Supreme

 JAV gamintojo Ultimate Nutrition baltyminis maisto papildas, kurio sudėtyje yra išrugų baltymo konsentrato ir izoliato mišinys. Tai puikus baltyminis kokteilis siekiant suteikti raumenims greitai pasisavinamą baltymų šaltinį, kuris užtikrins maksimalią regeneraciją, bei liesos raumenų masės augima

Vartojimas:
Viena dozavimo kaušelį sumaišyti su 200 ml vandens. Gerti 1-3 porcijas per dieną priklausomai nuo suderintos mitybos bei treniruočių intensyvumo.

Sudėtis:

ON 100% Soy protein

100% Soy Protein tai puikus skonio baltymų kokteilis ypatingai pritaikytas vegetarams, taip pat tiems kurie yra alergiški tam tikroms maisto medžiagoms ( pienas ir pan)  arba turi problemų su tokio maisto virškinimu Kiekvienoje porcijoje 100% Soy Proteino yra  25 gramai baltymo kuris yra be laktozės, cholesterolio ir yra iš genetiškai nemodifikuotų produktų. Ir tiktai 2 gramai angliavandenių porcijoje suteikia ypatingai aukštą kokybę šiam baltymui.

Maisto papildų vartojimas

Maisto papildų vartojimas, jų pasirinkimas yra vartotojo atsakomybėje. Tinklapyje pateikiami maisto papildai nėra skirti gyditi ligoms ar negalavimams bei sutrikimams. Taip pat pateikti maisto papildai nėra skirti jokiai terapijai. Pateikta informacija apie maisto papildus neatstoja konsultacijos su profesionalais, todėl prieš vartodami maisto papildus konsultuokitės su gydytojais.

Saugus papildų vartojimas

Jeigu vartodami maisto papildą pastebėjote neigiamų padarinių, būtinai nutraukite vartojimą ir konsultuokitės su šeimos gydytoju ar kitu kvalifikuotu specialistu. Tinklapyje pateikiami maisto papildų aprašymai yra standartiniai gamintojų arba nuo pakuočių, todėl būtinai atkreipkite dėmesį į vartojimo dozes ir jų neviršykite. Saugokite maisto papildus vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Informacija ir atsakomybė

Mes neprisiimame jokios atsakomybės dėl iškilusiu svekatos sutrikimų. Taip pat neprisiimame jokios atsakomybės dėl klaidingos infromacijos arba sudėtinių dalių pasikeitimo atveju. Maisto papildai turėtų būti vartojami asmenų sulaukusių 18 metų. Nerekomenduojame vartoti maisto papildų nėščioms bei maitinančioms moterims. Maisto papildai nėra maisto pakaitalas todėl derinkite maisto papildų vartojimą su sveika mityba.