Jūs esate čia

Maisto papildų paieška

NO skatintojai

BSN No xplode AVPT

NO-Xplode tai vienas iš geriausių Pre-Workout (prieš treniruotė vartojamų) maisto papildų, kuris iš kart suteikią pozityvų efektą. Šis maisto papildas padidina organizmo energijos atsargas, įtakoja raumens audinio apimtis, didina jėgą bei užpumpavimo efektą. Vartodami šį maisto papildą galėsitę žymiai padidinti treniruočių intensyvumą ir krūvius.

BSN Nitrix AVPT

Anabolic halo

Kaip veikia Anabolic Halo-  6 pagrindiniai faktoriai:

Nano vapor yohimbe free

NeuroAMPTM - tai stiprus psichoaktivatorius, kuris privers jus susikoncentruoti fiziniam darbui treniruoklių salėje. Jūs nedelsiant pajusite, ką reiškia likti vienumoje su geležimi bei geležį tramdančia jėga. Tuomet aktyvuojasi antroji stadija:

Maisto papildų vartojimas

Maisto papildų vartojimas, jų pasirinkimas yra vartotojo atsakomybėje. Tinklapyje pateikiami maisto papildai nėra skirti gyditi ligoms ar negalavimams bei sutrikimams. Taip pat pateikti maisto papildai nėra skirti jokiai terapijai. Pateikta informacija apie maisto papildus neatstoja konsultacijos su profesionalais, todėl prieš vartodami maisto papildus konsultuokitės su gydytojais.

Saugus papildų vartojimas

Jeigu vartodami maisto papildą pastebėjote neigiamų padarinių, būtinai nutraukite vartojimą ir konsultuokitės su šeimos gydytoju ar kitu kvalifikuotu specialistu. Tinklapyje pateikiami maisto papildų aprašymai yra standartiniai gamintojų arba nuo pakuočių, todėl būtinai atkreipkite dėmesį į vartojimo dozes ir jų neviršykite. Saugokite maisto papildus vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Informacija ir atsakomybė

Mes neprisiimame jokios atsakomybės dėl iškilusiu svekatos sutrikimų. Taip pat neprisiimame jokios atsakomybės dėl klaidingos infromacijos arba sudėtinių dalių pasikeitimo atveju. Maisto papildai turėtų būti vartojami asmenų sulaukusių 18 metų. Nerekomenduojame vartoti maisto papildų nėščioms bei maitinančioms moterims. Maisto papildai nėra maisto pakaitalas todėl derinkite maisto papildų vartojimą su sveika mityba.