Jūs esate čia

Maisto papildų paieška

Natūralūs skatintojai

Xyience XNGF

Kas tai XYIENCE XNGF ir kam jis reikalingas ?

Tai maisto papildas iš natūralių komponentų, skatinantis augimo hormono gamybą ir teigiamai įtakojantis liesos raumenų masės augimą. Taip pat teigiamai įtakoją riebalų deginimą. Sudėtyje esantys natūralųs komponentai padeda taigiamai įtakoti i neuroninių lastelių statybą.

Vartojimo patarimai :

1-2 kapsules išgerti ryte prieš maistą bei dar 1-2 kapsules vakare apie 30 min prieš miegą. Neviršyti maksimalios 4 kapsulių per dieną rekomenduojamos dozės.

Maisto papildų vartojimas

Maisto papildų vartojimas, jų pasirinkimas yra vartotojo atsakomybėje. Tinklapyje pateikiami maisto papildai nėra skirti gyditi ligoms ar negalavimams bei sutrikimams. Taip pat pateikti maisto papildai nėra skirti jokiai terapijai. Pateikta informacija apie maisto papildus neatstoja konsultacijos su profesionalais, todėl prieš vartodami maisto papildus konsultuokitės su gydytojais.

Saugus papildų vartojimas

Jeigu vartodami maisto papildą pastebėjote neigiamų padarinių, būtinai nutraukite vartojimą ir konsultuokitės su šeimos gydytoju ar kitu kvalifikuotu specialistu. Tinklapyje pateikiami maisto papildų aprašymai yra standartiniai gamintojų arba nuo pakuočių, todėl būtinai atkreipkite dėmesį į vartojimo dozes ir jų neviršykite. Saugokite maisto papildus vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Informacija ir atsakomybė

Mes neprisiimame jokios atsakomybės dėl iškilusiu svekatos sutrikimų. Taip pat neprisiimame jokios atsakomybės dėl klaidingos infromacijos arba sudėtinių dalių pasikeitimo atveju. Maisto papildai turėtų būti vartojami asmenų sulaukusių 18 metų. Nerekomenduojame vartoti maisto papildų nėščioms bei maitinančioms moterims. Maisto papildai nėra maisto pakaitalas todėl derinkite maisto papildų vartojimą su sveika mityba.