Jūs esate čia

Maisto papildų paieška

Kreatino papildai

Kre Alkalyn

Kre-Alkalinas tai viena iš naujausių buferinio kreatino formų. Kre alkalinas ypatingas tuom kad yra itin stabilus skysčiuose ir itin efektyviai pasisavinamas organizmo. Šių veiksniu pasekoje jaučiamas itin didelis efektas jėgos didėjime bei liesos raumenų masės augime.
Taip pat kre alkalinas turi savybe NEKAUPTI vandens kaip creatino monohidratas todėl yra ypač megstamas tų sportininkų kuriems nereikalingas bereikalingas vandens perteklius raumens audinyje ir tu kurie siekia itin liesos raumenų masės.

Rekomenduojama vartoti :

CGT-10

 

Optimum Nutrition CGT (600g) - tai efektyviausia jegos, energijos ir raumenu auginimo, bei atsistatymo po treniruociu formule, kuria sudaro:

1. 100% Grynas Crea Pure firmos kreatinas monohidratas, suteiks Jums maksimalia energija, pades treniruotis intensyviau, padidins raumenu apimtis. Kiekvienoje CGT-10 porcijoje yra 5g kreatino monohidrato.

Green MAGnitude

 Controlled Labs Green MAGnitude (40 porcijų)- maisto papildas su naujausiomis creatinos formomis.
Jeigu siekiatė padidinti jėga, greitį tai šis maisto papildas yra puikus pasirinkimas.
Pagrindiniai šio maisto papildo privalumai:

 

Cell tech hardcore

Tai tikra revoliucija kreatininių maisto papildų sferoje. Dėka unikalios Nanomolekulinės hyperdispersijos technologijos, CELL-TECH HARDCORE (toliau CTH) pradeda veikti nedelsiant. CTH kovoja su ROS faktoriumi, kuris blokuoja kreatino patekimą į raumenines ląsteles, beto nanomolekulinės technologijos dėka CTH esantis kreatinas tapo iki 70 kartų smulkesnis, kas taip pat leidžia kreatinui būti lengviau pasisavintam raumeninėse ląstelėse.

Gaspari Sizeon

Tai vienas iš nedaugelio rinkoje esančių maisto papildų su creatinu, kurio sudėtyje yra Creatino gliukonato. Dėka naujausių pasiekimų šis maisto papildas veikia itin ilgai, o rezultatas yra itin pozityvus.
Vartojant šį maisto papildį visiškai nėra butina užkrovos fazė, todėl jo veikimą pajusite ne po savaites ar dviejų tačiau iš karto. 

Maisto papildų vartojimas

Maisto papildų vartojimas, jų pasirinkimas yra vartotojo atsakomybėje. Tinklapyje pateikiami maisto papildai nėra skirti gyditi ligoms ar negalavimams bei sutrikimams. Taip pat pateikti maisto papildai nėra skirti jokiai terapijai. Pateikta informacija apie maisto papildus neatstoja konsultacijos su profesionalais, todėl prieš vartodami maisto papildus konsultuokitės su gydytojais.

Saugus papildų vartojimas

Jeigu vartodami maisto papildą pastebėjote neigiamų padarinių, būtinai nutraukite vartojimą ir konsultuokitės su šeimos gydytoju ar kitu kvalifikuotu specialistu. Tinklapyje pateikiami maisto papildų aprašymai yra standartiniai gamintojų arba nuo pakuočių, todėl būtinai atkreipkite dėmesį į vartojimo dozes ir jų neviršykite. Saugokite maisto papildus vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Informacija ir atsakomybė

Mes neprisiimame jokios atsakomybės dėl iškilusiu svekatos sutrikimų. Taip pat neprisiimame jokios atsakomybės dėl klaidingos infromacijos arba sudėtinių dalių pasikeitimo atveju. Maisto papildai turėtų būti vartojami asmenų sulaukusių 18 metų. Nerekomenduojame vartoti maisto papildų nėščioms bei maitinančioms moterims. Maisto papildai nėra maisto pakaitalas todėl derinkite maisto papildų vartojimą su sveika mityba.