Jūs esate čia

Maisto papildų paieška

Amino rūgštys

Ultimate Nutrition BCAA

Ultimate Nutrition BCAA tai amino rūgščių kapsulės po 500mg

Optimum Nutrition BCAA

BCAA 1000 tai trijų nepakeičiamų amino rugščių L- leucino, L- izoleucino, L- valino ir Vitamino B6 maisto papildas sportuojantiems. Šios amino rugštys yra vadinamos išsišakojusios grandies (BCAA) amino rūgštimis, kurios vaidina labai svarbų vaidmenį raumens atstatyme ir augime.
Kiekvienoje BCAA 1000 porcijoje yra net 1000 mg BCAA amino rugščių, o vitaminas B6 padidiną šių amino rūgščių įsisavinimą.
BCAA vartojimas gerokai padidins organizmo anabolinius procesus, ir sumažins iki neigiamus katabolinius procesus, neišvengiamai atsirandancius po treniruotes.

Superior Amino 2222

Superior AMINO 2222 tai amino rūgščtys tabletėmis.

Viena Superior AMINO 2222 tabletė sveria 2,22g ir jos sudetyje yra 20 amino rugščių, kurios yra išgautos iš aukštos kokybės fermentiškai hidrolizuoto laktabumino, whey (išrugų) proteino koncentrato, L-Ornitino. Sudėtyje yra ir L-Carnitino.

ON Amino 2222 liquid

Optimum Nutrition sukure nauja skystu amino rugšciu pasisavinimo formulę - Hydro-Amino Bond Systema, kuri leidžia organizmui pasisavinti amino rugštis žymiai lengviau ir greiciau.   Hydro-Amino Bond Systema yra absoliuti naujove, kuri, enzimines hidrolizacijo deka, sujunge kartu Išsišakojusios Grandies (BCAA) amino rugšis, Laisvos Formos (Free-Form) amino rugštis, ir Petidus i viena visuma.

Maisto papildų vartojimas

Maisto papildų vartojimas, jų pasirinkimas yra vartotojo atsakomybėje. Tinklapyje pateikiami maisto papildai nėra skirti gyditi ligoms ar negalavimams bei sutrikimams. Taip pat pateikti maisto papildai nėra skirti jokiai terapijai. Pateikta informacija apie maisto papildus neatstoja konsultacijos su profesionalais, todėl prieš vartodami maisto papildus konsultuokitės su gydytojais.

Saugus papildų vartojimas

Jeigu vartodami maisto papildą pastebėjote neigiamų padarinių, būtinai nutraukite vartojimą ir konsultuokitės su šeimos gydytoju ar kitu kvalifikuotu specialistu. Tinklapyje pateikiami maisto papildų aprašymai yra standartiniai gamintojų arba nuo pakuočių, todėl būtinai atkreipkite dėmesį į vartojimo dozes ir jų neviršykite. Saugokite maisto papildus vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Informacija ir atsakomybė

Mes neprisiimame jokios atsakomybės dėl iškilusiu svekatos sutrikimų. Taip pat neprisiimame jokios atsakomybės dėl klaidingos infromacijos arba sudėtinių dalių pasikeitimo atveju. Maisto papildai turėtų būti vartojami asmenų sulaukusių 18 metų. Nerekomenduojame vartoti maisto papildų nėščioms bei maitinančioms moterims. Maisto papildai nėra maisto pakaitalas todėl derinkite maisto papildų vartojimą su sveika mityba.